Вівторок, 30.04.2024, 06:31

від 27 травня 2016 року

присутніх- 24

відсутніх-2

Голова педради                   Городний О.Б.

Секретар                          Стоян Л.В.

Порядок денний:

1. Про випуск із школи учнів 11 класу.

2.   Про перевід учнів 1-8,10 класів до наступних та підсумки роботи в перевідних класах.

По першому питанню слухали класного керівника 11 класу Шемехно Г.М., яка підсумувала навчальну діяльність учнів 11 класу, звернула увагу присутніх на те , що всі учні атестовані з усіх предметів та мають річні оцінки. Запропонувала випустити із школи 25 учнів.

По другому питанню слухали вчителів-класоводів 1-4 класів, та класних керівників 5-8,10.

Виступили:

- класовод 1 класу Радчук Т.В.,яка зазначила що у 1 класі навчається 17 учнів та     проаналізувала рівень знань учнів  1 класу. В техніку читання вклалися всі учні.        Запропонувала перевести всіх учнів до 2 класу.

•  класовод Тарасюк Н.О. зробила аналіз успішності учнів ,зазначила що у 2 класі навчається 16 учнів, двоє з них на високому рівні, більша частина учнів навчається на достатньому рівні. Запропонувала перевести всіх 16 учнів до 3 класу. Нагородити Похвальними листами таких учнів як: Тарасюк Анастасію та Усик Марію.
  • - класовод Мордас О.П., зробила аналіз успішності учнів ,зазначила що у 3 класі навчається 15 учнів,одна учениця навчається на індивідуальному навчанні, п’ятеро  з них на високому рівні, більша частина учнів навчається на достатньому рівні, а чотири учні навчаються на середньому рівні,  Запропонувала перевести всіх 15учнів до 4класу. Нагородити Похвальними листами таких учнів як: Альохіна Анастасія, Федорчук Іван, Городна Даша, Тарасюк Максим та Тарасюк Ірина.
  • класовод 4 класу Городна Н.М.  зробила аналіз рівня успішності учнів класу, зазначила що у 4 класі навчається 25учнів, проаналізувала рівень знань учнів і наголосила на тому що,у класі п’ятеро учнів навчається на високому рівні, частина учнів на достатньому і середньому рівнях та троє учнів на низькому рівні , одна учениця навчається на індивідуальній формі навчання.Запропонувала перевести  всіх 25 учнів до п’ятого класу, нагородити Похвальними листами таких учнів як: Мордас Олена, Кухоцька Софія , Феськов Тарас, Стоян Яна та Марчук Катерина
  • Класний керівник 5 класу Сав’як К.А. поінформувала присутніх про те що у 5 класі навчається 19 учнів троє учнів мають Похвальні листи: Городний Станіслав, Городна Катерина та Ляшик Владислав. Частина учнів навчаються на достатньому та середньому рівнях. Троє учнів на низькому рівні. Запропонувала перевести 19 учнів до 6 класу
  • Городний Петро, Москалик Софія та Феськов Ярослав, Частина учнів навчаються на достатньому та середньому рівнях. Двоє учнів на низькому рівні. Запропонував перевести 19 учнів до 7 класу.
  • Класний керівник 7 класу Тарасюк Ф.І. поінформував присутніх про те що у 7 класі навчається 16 учнів,одна учениця навчається на індивідуальному навчанні, учнів які навчаються на високому рівні в класі немає, один учень навчається на низькому рівні всі інші на достатньому та середньому рівнях.
  • Класний керівник 8 класу Ляшик О.М. поінформувала присутніх про те що у 8 класі навчається 20 учнів, один учень навчається на індивідуальному навчанні,Похвальним листом нагородити учня Смика Івана,запропонувала перевести 20 учнів до 9 класу.
  • Класний керівник 10 класу Бикова Г.Н.поінформувала присутніх про те що у 10класі навчається 20 учнів,більшість навчаються на достатньому та середньому рівнях,два учні навчаються на низькому рівні ,запропонувала перевести 20 учнів до 11 класу.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного педагогічна рада

П-о-с-т-а-н-о-в-и-л-а

1. Випустити із школи 25 учнів 11 класу та вручити їм атестати про повну загальну середню освіту звичайного зразка.
  2. Перевести до наступних класів:

з 1 в 2 -17 учнів

з 2 в 3- 16 учнів

з 3 в 4 -16 учнів

з 4 в 5 -25 учнів

з 5 в 6 -19 учнів

з 6 в 7 - 19 учнів

з 7 в 8 – 16 учнів

з 8 в 9 – 20 учнів

з 10 в 11 -20 учнів.

1. Нагородити Похвальними листами учнів2 класу: Тарасюк Анастасію, Усик Марію; учнів 3 класу Федорчука Івана, Городну Дашу, Тарасюка Максима, Тарасюк Ірину, Альохіну Анастасію, учнів 4 класу: Кухоцьку Софію, Мордас Олену, Феськова Тараса,Стоян Яну, Марчук Катерину, учнів 5 класу: Городну Катерину, Городного Станіслава, Ляшика Владислава,учнів 6 класу :Городного Петра, Москалик Софію, Феськова Ярослава, учня 7 класу Смика Івана.

Голова педради                        О.Б.  Городний                                                                                                                                                                                                    .                                                                                                                                                         Секретар                                   Л.В. Стоян

Переглядів: 420 | Додав: міша | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Червень 2016  »