Неділя, 28.04.2024, 13:00

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

З 12 по 18 грудня у Ромейківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» пройшов тиждень англійської мови присвячений пам’яті Вільяма Шекспіра.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

На загальношкільній лінійці вчителі англійської мови оголосили заходи, які відбудуться протягом тижня.

Учні 5-11 класів приймали участь у конкурсі тематичних газет, присвячених наближенню новорічних свят. Окрім цього, учням 9-11класів була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на тему «Great Britain». Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні.

З метою підтримки у школярів мотивації до оволодіння іноземною мовою, розширення знань учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формування лінгвокраїнознавчої компетенції школярів була проведена загальношкільна олімпіада «Travelling to England». Учням були запропоновані питання, згруповані за різними тематичними блоками: «Прогулянка по Лондону», «Історія Британії», «Англійська національна кухня», «Визначні місця Лондона».

Для учнів 5-6 класів була проведена вікторина «English Speaking Countries in questions and puzzles», у якій учням пропонувалось показати свої знання та ерудованість.

Відбулась віртуальна подорож Великою Британією.

7 та 8 класи змагалися у вікторині «Who knows English better». Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор вони вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.Крім того, учні навчалися співпрацювати у командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.

У середу  був проведений День англійської мови, у якому приймали учать учні 2-11 класів. Діти мали нагоду послухати про Вільяма Шекспіра, одного з найвеличніших англійських письменників. Проводився виховний захід  “Shakespeare lives ”. Учні змагалися у читанні сонетів напам’ять.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, формувати в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвивати в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені  грамотами.

План проведення «Тижня англійської мови»

2016/2017 навчальний рік

English week

Понеділок 12.12.2016 р.

·         Відкриття тижня «Англійської мови» (загальношкільна лінійка)

·         Виставка презентація  «What  we know about Great Britain»                                                           (9-11 кл)

Вівторок 13.12.2016 р.

·         Загальношкільна газета «New Year 2017»(5-11 кл)

·         Перегляд мультфільмів на англійській мові (1-4 кл)

·         Вікторина «English Speaking Countries in questions and puzzles» (5-6 кл),

Середа 14.12.2016р.

·         Позакласний захід «Shakespeare lives » (9-11 кл)

·         Конкурс «Розфарбуй літери англійського алфавіту»,  «My letter is the best» (1-2 кл)

·         Конкурс на кращий малюнок до англійських казок (3-4 кл)

Четвер 15.12.2016 р

·         Віртуальна подорож Великою Британією

·         Краєзнавчі вікторини ( 8-11 кл)

П’ятниця 16.12.2016р.

·         Конкурсна програма «Who knows English better» (7-8 кл)

·         Підведення підсумків тижня «Англійської мо

План проведення «Тижня англійської мови»

2016/2017 навчальний рік

English week

Понеділок 12.12.2016 р.

·         Відкриття тижня «Англійської мови» (загальношкільна лінійка)

Вівторок 13.12.2016 р.

·         Загальношкільна газета «New Year 2017»(5-11 кл)

·         Перегляд мультфільмів на англійській мові (1-4 кл)

Середа 14.12.2016р.

·         Позакласний захід «Shakespeare lives » (9-11 кл)

·         Конкурс на кращий малюнок до англійських казок (3-4 кл)

Четвер 15.12.2016 р

·         Віртуальна подорож Великою Британією

·         Краєзнавчі вікторини ( 8-11 кл)

П’ятниця 16.12.2016р.

·         Конкурсна програма «Who knows English better» (7-8 кл)

·         Підведення підсумків тижня «Англійської мови»

Переглядів: 716 | Додав: міша | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Грудень 2016  »